Truhlářství Artes | O firmě

O firmě

Vítáme Vás na svých stránkách, kde Vás budeme pravidelně informovat o našich truhlářských produktech.

Truhlářství ARTES s.r.o. vzniklo po “Sametové revoluci“ v bývalém Československu v roce 1992 a od svého vzniku se orientovalo na kvalitu, což hlavně v prvních letech nebylo snadné. Postupem času vyrostla z Truhlářství ARTES velice mobilní malovýroba, kde cca 30% produkce tvoří interiéry včetně kuchyní a vestavěných skříní, 20% kusový nábytek na zakázku, 10% stavebně truhlářská výroba (okna, eurookna, vnitřní a vchodové dveře) a exteriéry z exotických dřevin, Thermowoodu, Thermojasanu, sibiřského modřínu a WPC.

V současné době máme tři zaměstnance a na větších zakázkách spolupracujeme s několika prověřenými českými firmami z našeho oboru. Většinu zakázek zpracoval Ing. Jiří Klement, který vystudoval VŠLD obor “Nábytkový designér“, nicméně v referencích o naší firmě najdeme mnoho interierů, které vznikly ve spolupráci s českými špičkovými architekty a designéry.

Jihočeská hospodářská komora

Od roku 2003 jsme členy Jihočeské hospodářské komory.Tak jako na počátku, krédem naší firmy zůstává kvalita a spokojený zákazník. Děkujeme Vám za projevený zájem o naši firmu a těšíme se na spolupráci.

en cz de